Luan Krasniqi me mesazh emocional
November 27, 2018
0 comments
Share

Luan Krasniqi me mesazh emocional

Gjatë fundjavës që shkoi në Mitrovicë u mbajt turneu ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari”, i 20-ti me radhë. Përveç boksierëve nga shumë shtete pjesëmarrëse, të pranishëm ishin edhe personalitete të njohura nga bota e sportit dhe fushave tjera.

Me praninë e tij turneun e nderoi edhe ish-boksieri ynë i njohur Luan Krasniqi, i cili më pas ka bërë një postim emocional në Facebook.

Ky është postimi i Luan Krasniqit:

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *