Luan Dreshaj tregon pse iu ça arkada Haxhi Krasniqit
February 5, 2018
0 comments
Share

Luan Dreshaj tregon pse iu ça arkada Haxhi Krasniqit

Këshilltari i Haxhi Krasniqit, Luan Dreshaj, tha se ishte një fitore e pastër.  Në sallën “Gas Arena” në Halle të Gjermanisë ka qenë atmosferë brilante dhe mijëra shqiptarë ishin në përkrahje të junikasit Haxhi Krasniqit, i cili boksoi me pedanteri.

“Ishte fitore sovrane, ku Haxhiu i fitoj në fakt te gjitha raundet dhe nuk e pranoj gati asnjë goditje. Ajo çarja e arkadës në raundin e 7-të ndodhi nga goditjet me kokë.

Në përgjithësi një duel shumë i mençur nga Robini (Haxhiu) dhe me një kundërshtar shumë të papërshtatshëm”, tha Dreshaj për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *