Live: Hamza Jashari do luftoj për bronz në KE
June 30, 2017
0 comments
Share

Live: Hamza Jashari do luftoj për bronz në KE

Hamza Jashari ka gjasa të mëdha të kthehet në Maqedoni me medalje të bronztë nga kampionati  evropian që po zhvillohet në Kaunas të Lituanisë, pasi në ndeshjet e repasazhit ka arritur që të fitoj dy përballje kurse tash ndeshet për vendin e tretë me reprezentatuesin e Rusisë. Më herët cekim se ai kishte mposhtur edhe Estoninë dhe italianin.  (Arenaring)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *