Liridon Fazliu i gatshëm ndaj kroatit Nakiç
November 15, 2019
0 comments
Share

Liridon Fazliu i gatshëm ndaj kroatit Nakiç

Djaloshi me prejardhje nga Vushtrria por që jeton dhe vepron në Belgjikë të dielën do të zhvilloj ndeshjen e tij të dytë në boksin profesionist, kurse kundërshtar i tij do jetë kroati Anto Nakic. Kjo përballje që do të zhvillohet në Bredene  pritet të jetë e mbushur nga fansat e shqiptarit andaj ai pret edhe fitore të sigurt, pasi sipas tij do të ketë motivimin maksimal për këtë ndeshje.

Sa i përket kundërshtarit ai thotë se nuk e njeh edhe shumë, mirëpo sipas statistikave kemi të bëjmë me një luftëtar me përvojë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *