Lezi Selimi pret fitore edhe në Graz
November 10, 2017
0 comments
Share

Lezi Selimi pret fitore edhe në Graz

Thaibokseri, Lezi Selimi, I cili me prejardhje nga Bllaca e Kosovës por që jeton dhe ushtron në Vjenë të Austrisë, po përgatitet për ndeshjen e tij të katërt në karrierë edhe atë në Graz kundër një kundërshtari nga Kroacia.

Ai për portalin ArenaRing tha se pas fitores së fundit që shënoi nuk i ka ndal aspak përgatitjet. “Po vazhdoj me stërvitjet intensive pasi muajin e ardhshëm në Graz do të ndeshem me një kroat i cili është shumë i papërshtatshëm. Unë po ndihem në formë super te mirë sepse endë nuk kam pësuar asnjë humbje, andaj edhe dua që të vazhdoj me këtë temp”, tha Selimi.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *