Legjenda, Mustaf Kicaj e përfundon karrierën duke e nokautuar serbin
June 9, 2018
0 comments
Share

Legjenda, Mustaf Kicaj e përfundon karrierën duke e nokautuar serbin

Legjenda e gjalle e thaiboksit kosovar, Mustaf Kicaj e ka përfunduar në mënyrën më të mirë karrirën e tij duke e nakautuar në raundin e katër Aranceviq Bojka nga Serbija. Gjatë gjithë ndeshjes Kicaj ka treguar se ende mund të ndeshet madje me një formë të shkëlqyer dhe me meritë erdhi deri tek ky triumf aq i dëshiruar. Pas ndeshjes Mustafa iu drejtua publikut duke I falinderuar që e kanë mbështet gjatë karrierës së tij si dhe trajnerit dhe familjes së tij. Përballjen e Mustaf Kicaj mund ta shikoni në faqen e fb  – ArenaRing – https://www.facebook.com/ArenaRing1/

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *