Labinot Xoxhaj sërish në ring. Gjocaj kërkon të përkrahet maksimalisht
April 26, 2018
0 comments
Share

Labinot Xoxhaj sërish në ring. Gjocaj kërkon të përkrahet maksimalisht

Boksieri kosovar Labinot Xhoxhaj sërish në ring, por kësaj radhe në Glatthof – Villa Miami. Këtë informacion e bën të ditur menaxheri dhe njëri prej trajnerëve të tij, Muharem Gjocaj.

“Më 26 Maj, Labinoti serish do të ngjitet në ring. Labi është i përgatitur fizikisht dhe psiqikisht qe të shkëlqej edhe kësaj radhe si ne tetë meçet e kaluara. Ne nuk do ndalemi në asnjë çast qe Labinoti te tregoj talentin e tij si një nder boksierët më të mirë në kategorinë e tij. I etur për fitore ai po tregon qe nuk ka te ndalur. Gjithashtu ne këtë mbrëmje do te prezantohen edhe boksierët DAVIDE FARCI dhe EGZON MLIQI. Ju ftojmë te gjithë bashkatdhetarët dhe adhuruesit e Boksit qe të merrni pjesë ne perkrahje te Labinotit”, tha Gjocaj për ArenaRing.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *