Labinot Xhoxhaj mposht Italianin, Fucchi
May 29, 2017
0 comments
Share

Labinot Xhoxhaj mposht Italianin, Fucchi

Kosovari, Labinot Xhoxhaj, ka suksesin e radhës, kësaj radhe ai ka mposht Italianin, Giacomo Fucchi.
Ky duel u zhvillua në Palestrën “Centro ScolasticoRiazzino” në Zvicër. “I falënderona Allahut për ketë ndeshje, por i falënderoj edhe gjithë  ata që kishin mundësi te me përkrahin nga afër duke mos harruar edhe afaristët. Shpresoj qe gjithmonë do te ju gëzoj dhe nuk do te ju zhgënjej”, deklaroi për ArenaRing, Xhoxhaj.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *