Ky shtet s’e njeh Kosovën, por qytetaret e saja mbajnë në qafë…
February 27, 2019
0 comments
Share

Ky shtet s’e njeh Kosovën, por qytetaret e saja mbajnë në qafë…

Sllovakia nuk e njeh Kosovën si shtet, por qytetaret e saj nuk e kanë at inati as at xhelozi, por në qafë mbajnë edhe qaforet e Kosovës.

“Nëse Sllovakia nuk do e pranon Kosovën, mikeshat e mia e kanë pranua duke i vë qaforet me harta të Kosovës në qafë.

Faleminderit shumë Aja Arendacova, Ala Rybka dhe Natalia Maasova. Ju dua shumë!

Sa herë do të vini në Kosovë dhe Shqipëri do të ju mbajë në qafë”, shkruan Anton Cena, xhudist veteran dhe trajner i KXh Policit nga Prishtina dhe Studentit nga Vushtrria.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *