Ky është kundërshtari i Nuri Seferit
April 24, 2018
0 comments
Share

Ky është kundërshtari i Nuri Seferit

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Nuri Seferi, përgatitet me intesitet të shtuar për meçin e 12 majit dhe me synime vetëm pë fitore. “Përgatitjet intensive tani janë në fazën finale.

 Me 12 majnë Gabon të Afrikës do të ndeshem me bokserin më të mirë të vendit Toylor Mobika, ku shpresoj se do ta kaloj me sukses këtë ndeshje mjaft të vështirë.Duke besuar fort në punën që bëj, kam besim të plot që do ta kaloj në mënyrë dinjitoze edhe këtë sfidë.

Ju falënderoj të gjithëve, që më mbështesni vazhdimisht në çdo hap të karrierës që bëj”, shkruan Seferi.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *