Kuka evokon kujtimet me Islamin
January 31, 2019
0 comments
Share

Kuka evokon kujtimet me Islamin

Driton Kuka, përzgjedhës i Kombëtares së Kosovës në xhudo, takohet me ish xhudistët dhe në fakt ka pasur një ditë emocionuese. “Me sportistë e miq! Kushtrimi sot na bashkoj me xhudistë gjeneratash të ndryshme!

Islami ka qenë ish xhudist në të kaluarën dhe evokuam kujtime kur unë kam garuar si i ri.

 Fatosi, Akili e Shpati po e kuptojnë që edhe trajnerin e kanë pas xhudist dikur me perspektivë”, shkruan Kuka.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *