Kujt i betohet Aziz Salihu?
April 6, 2017
0 comments
Share

Kujt i betohet Aziz Salihu?

Fituesi i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984, Aziz Salihu, aktualisht kryetar i klubit të boksit Prishtina, si gjithmonë është i përkushtuar në familje, por edhe i hareshëm për shoqërinë.

Aziz Salihu shihet në një ndejë në njërën nga restorantet në Prishtinë, duke iu betuar bashkëshortes së tij Agimes, se ajo është gjëja më e shtrenjtë për të në këtë botë.

“Zizi” shihet në foto duke shtrënguar dorën me bashkëshorten dhe aty janë edhe vajzat e tij, Monika e Morena.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *