Kryetari i KM Kaçainiku, Ejup Dema përgëzon sukseset e reja
April 15, 2017
0 comments
Share

Kryetari i KM Kaçainiku, Ejup Dema përgëzon sukseset e reja

Kampionati i mundjes së Kosovës për junior ka kaluar në mënyrën më të mirë për KM Kaçaniku e cila mori pjesë me dy garues dhe fitoj po aq medalje.

Me arri u stolis Armend Kuka, kurse me bronz u desh të pajtohet Egzon Koka. Me suksesin e arritur ka qen i kënaqur edhe kryetari i ri i këtij klubi, Ejup Dema, i cili hap pas hapi po e përcjell dhe po e mbështet klubin e tij. Ai për portalin Arena Ring u shpreh i gëzuar me sukseset e arritura si në kategoritë e femrave por edhe meshkujve.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *