Krasniqi: Dueleve të ardhshme po iu gëzohem
February 21, 2018
0 comments
Share

Krasniqi: Dueleve të ardhshme po iu gëzohem

Boksieri i mirënjohur, Haxhi Krasniqi, ka një mesazh interesant për dashamirët e sportit. Ai paralajmëron se viti 2018 do të jetë vit shumë i suksesshëm.  “Viti 2018 do të jetë shumë i suksesshëm.

Dueleve të ardhshme po iu gëzohem që tani!”, shkruan Krasniqi. Boksieri me prejardhje nga Juniku përgatitet për sfidat e ardhshme dhe me synime që sa më shpejt të futet në luftë për titullin e botës në kategorinë e mesme të versionin WBO.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *