Krasniqi duel historik ndaj Abraham
April 5, 2017
0 comments
Share

Krasniqi duel historik ndaj Abraham

Populli shqiptar po e pret me padurim njërin prej dueleve më interesante te boksit profesionist.

Ku më 22 prill do të takohen Robin Krasniqin dhe Arthur Abraham! Ekspertët e boksit kanë paralajmëruar se ky duel do të jetë shumë interesant madje edhe historik, sepse do të ndeshen dy boksier me shumë përvoja dhe me kualitet të larta.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *