Kosova pa medalje në Budapest
August 31, 2017
0 comments
Share

Kosova pa medalje në Budapest

Kosova është eliminuar në rrethin e tretë të kategorisë deri 57 kilogramë.

 Nora ishte e vetmja pjesëmarrëse që ishte në rrugë të mirë për medalje.

Ajo është eliminuar nga Youjeong Këon, xhudiste e cila vjen nga Koreja e Jugut.

Kështu merr fund aventura e xhudistëve kosovarë në botërorin Budapesti 2017 dhe Kosova kthehet pa medalje nga kjo ngjarje.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *