Kosova në stërvitje me Japoninë
July 3, 2017
0 comments
Share

Kosova në stërvitje me Japoninë

Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës, ka postuar një fotografi atraktive, ku shihet kampionia olimpike, xhudistja Majlinda Kelmendi, në sparing me një garuese nga Japonia.

Kjo fotografi është bërë në Barcelonë dhe Majlinda po përgatitet maksimalisht për Kampionatin e Botës që do të mbahet në javën e tretë të muajit gusht, faktikisht edhe për Lojërat Olimpike – ‘Tokio 2020’.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *