Kosova me dy mundës në Margaritarin e Maqedonisë
May 11, 2018
0 comments
Share

Kosova me dy mundës në Margaritarin e Maqedonisë

Kosova do te përfaqësohet me dy mundës ne Turneun ndërkombëtar,, Margaritari i Maqedonisë” qe do mbahet të shtunën ne Shkup.
Turneu Margaritari i Maqedonisë mbahet për kategoritë e seniorve dhe është ne kalendarin zyrtar te UWW-se.
Kosovën ne ketë turne e përfaqësojen mundësit Gani Halili dhe Armend Kuka.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *