Kosova me Drilon Sylën në KE
June 25, 2017
0 comments
Share

Kosova me Drilon Sylën në KE

Nga data 26.06-02.07.2017 ne Dortmund te Gjermanise do mbahet Kampionati Evropian per Junior. Kosova ne kete eviniment do te paraqitet me mundësin, Drilon Syla te cilin do e udheheq trajneri dhe prindi i tij, Mustaf Syla.

Pjese e delegacionit te FMK-se eshte edhe sekretari gjeneral i FMK-se, Genc Fazlija.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *