Kosova me 2 mundës në Dan Kolov
April 6, 2017
0 comments
Share

Kosova me 2 mundës në Dan Kolov

Mundësit kosovar, këtë fundjavë do të paraqiten në turneun e fuqishëm që do të zhvillohet në Bullgari “Dan Kolov”. Seleksionuesi i Kosovës, Sulejman Shala, në këtë aktivitet do të paraqitet me dy mundës: Kastriot Sedoli dhe Edon Shala. Në këtë turne pritet të marrin pjesë mbi  400 mundës nga Evropa, Azi e Amerika.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *