KM Liria të mërkurën shënon 40 vjetorin e themelimit
November 28, 2017
0 comments
Share

KM Liria të mërkurën shënon 40 vjetorin e themelimit

Të mërkurën do të jetë një datë e veçantë sepse do jetë datë jubilare që shënon 40 vjetorin e themelimit e KM Liria, që është emblemë e gjithë sporteve në vendin tonë.

Pikërisht për këtë datë tani më kanë filluar përgatitjet javë më parë, ndërsa sipas këshillit organizativ të klubit, gjithçka është afër fundit për të shënuar këtë datë shumë të rëndësishme në sportin shqiptarë në përgjithësi.

 

Në këtë manifestim solemn pritet të ketë mysafir nga Shqipëria, Kosova dhe nga vendi unë, ndërsa do të nderohen të gjithë yjet e klubit, sponsorët dhe mediumet që kanë qenë pjesë e pandashme e klubit në momentet të vështira dhe të mira.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *