KM “Kaçaniku” me veshje të reja sportive
June 14, 2017
0 comments
Share

KM “Kaçaniku” me veshje të reja sportive

Klubi i mundjes “Kaçaniku” i cili ka një staf profesional, po bën gjithçka që garuesve të tyre mos ti mungoj asgjë si në aspektin e stërvitjeve ashtu edhe veshjeve sportive.

Më e fundit që ndihmoj  këtë klub me veshje sportive ka qen firma “Gazi-Q” me pronarin, Gazmen Quni, që dhuroi 20 palë trenerka. Me këtë donacion trajneri Ferrat Ramadani u shpreh shumë falënderues pasi ende ka persona që mendojnë për sport dhe për ti shpërblyer ambasadorët tonë më të mirë në botë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *