KM “Sharri” organizon turne memorial “Feriz Guri”
April 18, 2017
0 comments
Share

KM “Sharri” organizon turne memorial “Feriz Guri”

Klubi i mundjes “Sharri” nga Hani i Elezit në fundjavë , respektivisht të dielën do të zhvilloj turneun memorial “Feriz Guri”, ku pritet të marrin pjesë mbi 100 mundës që vijnë nga tre shtete si Shqipëria, Maqedonia e Kosova.

Organizatori u shpreh  i kënaqur nga mbështetja që iu bë ku edhe premtoj se do të ketë përballje mjaft cilësore që ja vlen të vihet dhe të përcjellet një aktivitet i tillë. Gara do të zhvillohet në palestrën e re të  SH.F.M.U “Ilaz Thaci” duke filluar nga ora 11:00.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *