Klitschko i dërgon video boksierit nga Deçani
March 28, 2018
0 comments
Share

Klitschko i dërgon video boksierit nga Deçani

Ish njëri nga boksierët më të mirë në botë, Wladimir Klitschko i ka dërguar një mesazh urues dhe mbështetës boksierit nga Deçanit, Toni Kraft.

Klitschko me një video të shkurtër e uron boksierin Avdimetaj nga Strellci me nofkën “Toni Kraft” për ditëlindje dhe për meçin e radhës.

Kraft do të ketë një sfidë të rëndësishme në karrierë me datë 7 prill të këtij viti në Austri.

Kujtojmë se Toni Kraft është vëlla me boksierin tjetër të talentuar, James Kraft.

Toni Kraft

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *