Klitschko është legjenda e radhës që mahnit të gjithë me transformimin e tij trupor
June 29, 2020
0 comments
Share

Klitschko është legjenda e radhës që mahnit të gjithë me transformimin e tij trupor

Mike Tyson ditë më parë ka befasuar të gjithë me transformimin e tij trupor, por edhe me shpejtësinë e tij në stërvitje.

Legjenda e boksit po tenton që të rikthehet në ring për një meç bamirësie, mirëpo ende nuk është caktuar kundërshtari i tij.

Videoja e Tyson nga stërvitjet ka befasuar fansat e tij me shpejtësinë dhe transformimin e tij trupor.

Të njëjtin veprim së fundmi e ka bërë edhe Wladimir Klitschko që ka publikuar një foto nga transformimi i trupit të tij.

Edhe pse si 44-vjeçar, legjenda e boksit duket shumë në formë dhe me gjasë do të ketë një tentim që të rikthehet në ring, sikurse kolegu i tij, Mike Tyson.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *