Kimbo nesër ngjitet në ring
November 17, 2017
0 comments
Share

Kimbo nesër ngjitet në ring

Kikboksieri me prejardhje nga Gostivari, Sazan Kimbo, nesër do të ngjitet sërish në ring, kurse siç kemi njoftuar më herët ai për kundërshtar do të ketë kikboksierit arab, El Houcine Boutring. “Kundërshtarin tim e njoh sipas videove që i kam shikuar, përparësia ime është se jam më i gjatë dhe kjo do të më mundësoi të kem goditje më të lehta. Por sido që të jetë jam mirë i përgatitur dhe pres fitore”, deklaroi Kimbo.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *