Kimbo falënderon të gjithë për përkrahjen
May 29, 2017
0 comments
Share

Kimbo falënderon të gjithë për përkrahjen

Sazan Memedi (Kimbo) u shpreh shumë i kënaqur pas ndeshjes së fituar ndaj Vladimir Gros nga Gjermania. Ai kundërshtarin e tij e mposhti me nokaut në raundin e pestë.

“Ishte një luftë shumë e rëndë por nuk u dorëzova dhe ja arrita qëllimin. Falënderoi të gjithë për përkrahjen”, u shpreh Kimbo për ArenaRing. Ndryshe, ai ka fituar titullin kampion Evrope në WKU.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *