Kikboksieri që gjithnjë del në ring me plis të bardhë
October 1, 2017
0 comments
Share

Kikboksieri që gjithnjë del në ring me plis të bardhë

Kikboksieri me prejardhje nga Skenderai, Bardhyl Gashi, është një kombëtar i vërtet dhe kjo duket gjithnjë në paraqitjet e tija në ring, ku plisi është pjesë e tij. Ai në postimin e fundit në faqën e tij thotë “Ne Ring marr frymë shqip me plis edhe ne ndeshjet tjera profesionale, andaj ju pres në takimet e mija te ardhshme”, duke paralajmëruar kështu përballjen e ardhshme në karrierën e tij, transmeton ArenaRing.

 

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *