Khabib Nurmagomedov ka botuar një libër !!!
November 14, 2018
0 comments
Share

Khabib Nurmagomedov ka botuar një libër !!!

Khabib Nurmagomedov ka sjell një befasi për fansat.

Khabib Nurmagomedov dëshiron që për këtë fundvit tu sjell fansave një dhuratë të çmuar nga ai.

Boksieri i arteve marciale të përziera ka botuar një libër.

Nurmagomedov ka bërë të ditur në rrjetet sociale se ai ka gati librin që do ta tregoj autobiografinë e tij.

Libri rreth jetës dhe veprës së tij do të quhet ‘Khabib Time’, ndërsa i ka marr kohë dy vite për ta kompletuar.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *