Khabib: Jam 80% i sigurt, ja ku do të ndeshem herën tjetër
September 26, 2019
0 comments
Share

Khabib: Jam 80% i sigurt, ja ku do të ndeshem herën tjetër

Khabib prêt që ndeshja e ardhshme e tij të zhvillohet në Rusi për të parën herë në karrierën e tij në UFC. Kampioni I peshës së lehtë ka mposhtur Poirier në UFC 242 në Abu Dabi dhe tani kërkon të ndeshet në vendlindjen e tij.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *