KB Çair afër titullit Kampion ekipor në Maqedoni
October 8, 2017
0 comments
Share

KB Çair afër titullit Kampion ekipor në Maqedoni

Klubi i boksit Çair po vazhdon drejt rrugës për tu bërë kampion ekipor në boks. Kështu edhe në xhiron e tretë klubi shkupjan nga gjashtë paraqitjet që patën në ring, arritën pesë fitore. Të gjithë garuesit treguan përgatitje të larta si dhe kualitete në ring.

Ndër ata që tregoi luftë fenomenale ishte Nurishov por edhe Arsim Etemi. Edhe pas kësaj xhiroje Çairi mbetet ne kreun e tabelës.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *