Katër shqiptar nga Maqedonia në “Gongun e Artë”
November 7, 2017
0 comments
Share

Katër shqiptar nga Maqedonia në “Gongun e Artë”

Seleksionuesi i Maqedonisë në boks Petre Çurlinov dhe trajneri Faton Salihu kanë publikuar listën e boksierëve që do të marrin pjesë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që do të filloj në fundjavë, kurse të shtunën janë duelet finale.

Kështu në listë gjenden Almir Nurishov, Denis Muaremovski, Jasin Lama, Artan Aliu, Lulzim Ismaili dhe Alim Nasufi. Cekim se në këtë eveniment do të marrin pjesë boksier nga Kroacia, Bulgaria, Kosova, Bosnja, Romania, Shqipëria dhe disa shtete tjera që priten deri nesër të konfirmojnë ardhjen.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *