Katër shqiptar në kampionatin europian në Faenza
June 19, 2019
0 comments
Share

Katër shqiptar në kampionatin europian në Faenza

Reprezentacioni i Maqedonisë së Veriut në mundje për kadetë ka udhëtuar për në Faenza afër Bolognës (Itali), ku gjatë fundjavës së ardhshme do të mbahet kampionati europian në mundje. Maqedoninë e Veriut do ta përfaqësojnë:Besir Adili (48kg), Aid Salihasi (51kg), Arsim Bekiri (85kg), Rexhep Hajdari (90kg) dhe Stefan Shterjov (45kg).

Reprezentacioni i Maqedonisë në mundje për kadet është përgatitur në Bllagoevgrad të Bullgarisë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *