Karateisti i njohur nga Gostivari, Berat Jakupi, i ka dhënë fund beqarisë së tij
October 23, 2017
0 comments
Share

Karateisti i njohur nga Gostivari, Berat Jakupi, i ka dhënë fund beqarisë së tij

Karateisti i njohur nga Gostivari, Berat Jakupi, i ka dhënë fund beqarisë së tij. Ai me një ceremoni madhështore,  mbrëmjen e shtunës, e kurorëzoi dashurinë e tij me Betime Zylali, këngëtaren nga Struga.

 

Për atmosferën e shkëlqyer në dasmën e organizuar në Gostivar është përkujdesur këngëtari shumë i njohur Selami Kolonja.

 

Gazeta Lajm ju sjell disa fotografi nga ambienti i dasmës së karateistit të njohur në Maqedoni dhe Europë, Berat Jakupi.

Gazeta Lajm gjithashtu çiftit të ri i uron shëndet, fat dhe lumturi në jetë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *