Kampioni në ring, kampion edhe në ski
January 29, 2018
0 comments
Share

Kampioni në ring, kampion edhe në ski

Ish kampioni në boks e kikboks, Alber Krieziu, pas paraqitjes së tij në eventin humanitar ICF në Ferizaj, pushimet dimërore po i kalon në qendrat e skijimit në Zvicër. E merituar për një njeri zemër xherr dhe shumë human.

Por ajo që po bie në sy, është se ai është një mjeshtër i vërtet edhe në skijim, madje ai me kualitet që po e posedon dhe me guximin po bën gara edhe në lëshime të shpejta, ku shpesh herë po arrin edhe rezultate të mira. Me një fjalë kampion në ring, kampion në skijim. “ArenaRing” të uron pushime të këndshme, kampion.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *