Kampionati Europian per kadet: Xhaferi ndaj azerit Gadzhiyev
July 24, 2017
0 comments
Share

Kampionati Europian per kadet: Xhaferi ndaj azerit Gadzhiyev

Ne Kampionatin Europian per kadet, i cili ka nisur sot ne Sarajeve te Bosnje e Hercegovines, perfaqesuesin e vet e ka edhe klubi i mundjes Liria, dhe ai eshte Orhan Xhaferi.

Kampion i Maqedonise ne kete grupmoshe, Xhaferi, paraqitjen e tij do ta regjistroj neser, ne kategorine deri me 63 kg, me ç`rast ne raundin kualifikues, do te takohet me mundesin nga Azerbajxhani, Khadzhimurad Gadzhiyev.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *