Kampionat, Tërstena e Salihu edhe mëngjesin e kalojnë me biseda sportive
June 30, 2017
0 comments
Share

Kampionat, Tërstena e Salihu edhe mëngjesin e kalojnë me biseda sportive

Bisedat sportive nuk i lajnë anash as në mëngjes dhe kjo shihet nga një foto në një kafene të Shkupit ku ish kampioni olimpik Shaban Trstena dhe ish kampioni i Evropës në boks, diskutojnë për të gjitha problemet që ii kanë sportistët.

Edhe pse ushqim i preferuar  i sportistëve janë sallatat dhe mishi, ata në këtë mëngjes kanë vendos që të ushqehen me ushqime më të lehta, pra me çorbë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *