Kallashi me Avdyl Salihun shënojnē fitore të madhe në Oberhausen
November 10, 2022
0 comments
Share

Kallashi me Avdyl Salihun shënojnē fitore të madhe në Oberhausen

Aleksander Kallashi nga “ArenaRing Management Promotion” me manaxherin e njohur shqiptar Avdyl Salihu te shtunën në Oberhausen kanë arrit nje super fitore ndaj vendasit nga Universum Promotion, Mohamed Kahlu me KO ne raunden e 6.

Ka qen kjo nje ndeshje e fuqishme e Kallashit duke treguar edhe një herë se e pret një e ardhme e shkëlqyer.

“Ne si staf jemi shumë te gëzuar për kete fitore. Kemi besuar, punuar dhe ja arritem qellimit. Tani me Kallashin kalojme në një nivel më të lartë.

Besoj se në të ardhmen do kemi më shumë mbështetje nga sponzorët sepse ata janë shtyla e ngritjes së formës dhe arritjes së resultateve”, tha manaxheri, Salihu.

 Nga ana tjetër Kallashi tha “Pas 6 raunde te forta arrita te fitoj ne raundin e 6 me ko. Falënderoj shumë manaxherin tim që ishte afër meje dhe mundësin që ma dha që të ndeshem para 15.000 shikuesve ne palestër dhe milionave ndjekës në kanalin e Universum Promotion, ëndrat po realizohen. Falinderoj poashtu skuadren time, te gjith ju qe me perkrahni dhe te gjithë ju qe me keni dergu kaq shum mesazhe“, tha Kallashi.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *