Kallashi: Jam njëri prej luftëtarëve më të mirë në Greqi
July 2, 2018
0 comments
Share

Kallashi: Jam njëri prej luftëtarëve më të mirë në Greqi

Aleksandar Kallashi, djaloshi me prejardhje nga Shqipëria por që jeton dhe ushtron në Greqi, ka paralajmëruar ndeshjen e tij të ardhshme edhe atë për titull WKU. Në një postim të tij në faqet sociale ai thotë “Unë jam njëri prej luftarvë më të fuqishëm në Greqi, dhe këtë do ta dëshmoj kur ta fitoj titullin WKU më 22 korrik”.

Rreth përgatitjeve për këtë ndeshje “ArenaRing” vazhdimisht do ju njoftoj por edhe do bëjë livë ndeshjen. Ndryshe, djaloshi shqiptar  në karrierën e tij ka 41 ndeshje, ku prej tyre 7 humbje. Na ndiqni.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *