Joshua kërcënon rivalin
April 15, 2019
0 comments
Share

Joshua kërcënon rivalin

Anthony Joshua ka deklaruar se sfida që ai do të zhvillojë më 1 qershor në Amerikë ndaj Jarrell Miller do të jetë një përballje ku ai do të testojë forcat e rivalit. “Miller është trupmadh dhe i fortë. Do të jetë një sfidë interesante, ku do të shoh se sa i aftë është në ring. Për të ky është një shans jo vetëm për titullin por edhe t’i tregojë botës së është në gjendje të përballet me një kampion bote”, u shpreh Joshua.

Nuk më intereson se çfarë synon ai, por do ta bëjë të paguajë për gjithçka ka thënë ndaj meje. Kam thënë se ai do ta bëjë nga e para fytyrën e tij dhe do ta mbaj premtimin. Do ta ndëshkoj rëndë dhe atëherë do ta kuptojë se çfarë ka bërë që ka pranuar sfidën me mua. Unë jam kampion bote dhe do të qëndroj i tillë edhe pas kësaj sfide”, u shpreh Joshua, 21 fitore e asnjë humbjr në karrierën si profesionit

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *