Joshua ‘bishë’ e vërtetë, shkatërron makinën e boksit (Video)
June 11, 2017
0 comments
Share

Joshua ‘bishë’ e vërtetë, shkatërron makinën e boksit (Video)

Numri një i botës në kategorinë e rëndë, Anthony Joshua ka qenë i ftuar në programin e njohur televiziv, The Graham Norton Show.

Ai aty ishte i ftuar me tre mysafirë të tjerë shumë të famshëm në botën e kinemasë, transmeton Periskopi.

Në një pjesë të emisionit, Graham kërkoi nga të ftuarit që të provojnë forcën e tyre në makinën e boksit.

 

I fundit që provoi ishte Joshua, i cili sigurisht se nuk e goditi me tërë forcën, arriti të shënojë 848 pikë.

Kohëve të fundit është përfolur shumë për një meç të ri mes britanikut dhe Wladimir Klitschkos, të cilin Joshua e kishte mposhtur në fund të muajit prill.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *