Jasin Osmani ne formë të shkëlqyer, triumfon në “Tetova Open”
September 18, 2017
0 comments
Share

Jasin Osmani ne formë të shkëlqyer, triumfon në “Tetova Open”

Një paraqitje dinjitoze ka pasur ish kampioni i Ballkanit, Jasin Osmani, në turneun e fuqishëm që u zhvillua në fundjavë në Tetovë. Ai deri tek triumfi erdhi pasi mposhti tre kundërshtarët e tij edhe atë pa probleme të mëdha.

Me këtë paraqitje pas pushimeve verore, anëtari i KK Forca, Osmani ka treguar edhe njëherë se posedon me një kualitet mjaft të madhe kur pritet në të ardhmen suksese. Ai nuk do të ndalet këtu, pasi menjëhere e presin edhe dy gara të rëndësishme, ajo e javës që vjen në Tetovë dhe turneu i fuqishëm që zhvillohet në Rjekë të Kroacisë.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *