Jasin Lama e Lulzim Ismaili ndeshje në Beograd
April 24, 2018
0 comments
Share

Jasin Lama e Lulzim Ismaili ndeshje në Beograd

Reprezentatuesit e Maqedonisë në boks, Jasin Lama (60kg) dhe Lulzim Ismaili (69kg) sot kanë udhëtuar drejt Beogradit ku nga 25-28 prill do të marrin pjesë në turneun e fuqishëm “Beogradski Pobednik”.

Në këtë aktivitet pritet të marrin pjesë mbi 180 boksier që vijnë nga 21 shtete. Ndryshe, ky aktivitet për boksierët do jetë si test i mirë para se të shkohet në lojërat mediterane.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *