Ja sportistët e Kosovës që shkojnë në Serbi
May 8, 2018
0 comments
Share

Ja sportistët e Kosovës që shkojnë në Serbi

Kombëtarja e Kosovës në karate do te paraqitet me 13 garues, ku prej tyre 11 në kategorinë individuale në disiplinën e katave dhe kumite (Vlerona Shala dhe Argjend Berjani në kata, kurse Gresa Zhitia, Adelina Rama, Fortesa Orana, Diellza Dragusha, Ylli Cenaj, Alvin Karaqi, Herolind Nishevci, Orges Arifi dhe Elhami Shabani) si dy ekipore femra (Gresa Zhitia, Adelina Rama, Fortesa Orana dhe Diellza Dragusha) dhe meshkujt (Orges Arifi, Ylli Cenaj, Durim Haziri, Alvin Karaqi, Herolind Nishevci, Blodin Pakashtica dhe Elhami Shabani.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *