Ja si e festoi Aziz Salihu ditëlindjen (Foto)
May 2, 2017
0 comments
Share

Ja si e festoi Aziz Salihu ditëlindjen (Foto)

Legjenda e boksit shqiptar, Aziz Salihu e ka festuar sot ditëlindjen e tij të 63-të.

‘Zizit’ i është porositur një tortë dhe ai ka festuar së bashku me familjen dhe miqtë e ngushtë.

 

Pa dyshim, Salihu kishte një arsye më shumë te festonte këtë radhë pas përmirësimit të gjendjes së tij shëndetësore.

I urojmë jetë të gjatë, me shëndet të mirë, dhe të lumtur legjendës Aziz Salihu.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *