Ja kush e motivon Mazrekajn kundër djalit të Arkanit
August 7, 2019
0 comments
Share

Ja kush e motivon Mazrekajn kundër djalit të Arkanit

Sot jemi me datën 7 gusht, ndërsa meçi mes boksierit të Republikës së Kosovës, Petrit Mazrekajt dhe atij të Serbisë, Velko Razhnjatoviq, djali i kriminelit Arkan (Zhelko), është planifikuar në ditën e fundit të muajit gusht, edhe ende nuk dihet se a do të zhvillohet apo jo, pasi që në Beograd ka pak ose fare shpresa që të mbahet, për shkak të pasigurisë së madhe nga ana e serbëve.

Mazrekaj motivohet nga  Aziz Salihu, fituesi i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Kos Anxhelos.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *