Ish mundësi i njohur kryetar i “Shvercerave Shkup”
October 6, 2017
0 comments
Share

Ish mundësi i njohur kryetar i “Shvercerave Shkup”

Grupi i tifozëve “Shvercerat” sot kanë zhvilluar mbledhje ku edhe kanë zgjedh kryesinë e rë, ndërkohë që është emëruar edhe kryetari i ri. Ky post i ka takuar ish mundësit të njohur Jusuf Ramadani i cili gjithnjë ka qen afër këtij klubi kudo që është paraqitur duke e përkrahur.

Me këtë përzgjedhje janë shprehur të kënaqur shumë shqiptar me qka edhe i kanë uruar këtë post. Portali i specializuar për sportë luftarake “ArenaRing” i uron këtij djaloshi këtë pozitë dhe vetëm suksese

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *