Historia kur Ronda Rousey rrahu me grushte dy djem në kinema
June 19, 2018
0 comments
Share

Historia kur Ronda Rousey rrahu me grushte dy djem në kinema

Gjatë një vizite me Jimmy Kimmel, ish-luftëtarja e MMA Ronda Rousey ka zbuluar sesi njëherë është bërë pjesë e një sherri në një kinema pasi kishte parë filmin Juno.

Një vajzë e ulur mbrapa saj në mënyrë të përsëritur e godiste mbrapa koke ish-luftëtaren e MMA, dhe Rousey ia ka kthyer duke e goditur me këpucë dhe duke i thënë të shkojë te mamaja që të edukohet.

I dashuri i vajzës hyri në skenë dhe urdhëroi Rousey të tërhiqte këpucën e saj, por ish-kampionia e botës refuzoi.

Teksa Rousey po largohej, i dashuri i vajzës e ka shtyrë, kështu që ajo e ka kapur nga bluza me njërën dorë duke e goditur me grushtet e dorës tjetër.

Një tjetër shok u shfaq duke e kapur Rousey nga qafa, por ajo e hodhi në tokë edhe atë. Ajo humbi këpucën në këtë incident.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *