Haxhi Krasniqi ka konfirmuar ritkhimin në ring
June 15, 2017
0 comments
Share

Haxhi Krasniqi ka konfirmuar ritkhimin në ring

Boksieri shqiptar i cili ka synuar majat e kategorisë së mesme të boksit botëror, së fundmi nuk arriti që të mposhtë Arthur Abraham.

Por, kjo duket se nuk e ka zbrapsur boksierin që të kthehet në ring dhe ai ka konfirmuar se do të kthehet.

Nuk dihet sakt koha e rikthimit, por duket se boksieri shqiptar është duke punuar në atë drejtim.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *