Haxhi Krasniqi befason: Sapo mora vesh…
May 21, 2017
0 comments
Share

Haxhi Krasniqi befason: Sapo mora vesh…

Haxhi Krasniq e Veton Seferi
Boksieri i mirënjohur, Haxhi Krasniqi, befason me një shkrim në profilin e tij në facebook. Synimi i tij është që ta shoh sa më mirë shtetin e Kosovës. Ai ka uruar një mik të tij, duke shkruar: “ I nderuari miku im Veton Seferi, sapo mora vesh se TI do e përfaqëson Rininë e Kosovës dhe të gjithë popullin shtetëdashës si dhe Diasporën tonë, në Kuvendin e Republikës së Kosovës, dhe dua të të urojë shumë suksese.
TI dhe e mbarë Familja e juaj Seferi nga Prekazi, jeni shembull këtu tek ne, në Bavari (Bayern, Gjermani), por jo vetëm këtu.
Krenohemi me TY, besoj në fitoren tënde dhe besoj se përmes teje, do të dëgjohet sado pak edhe zëri ynë, në institucionin më të lartë shtetërore”

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *